Fajny den dětí bez lepku 24. 5. 2024


Vážení a milí členové a příznivci,
zveme vás na tradiční Fajny den dětí bez lepku, který se bude konat v pátek 24. 5. 2024 od 16:30 do 18:30 h. POZOR - ZMĚNA MÍSTA KONÁNÍ !!!!! Tentokrát se sejdeme ve Středisku Junák, Elektrárenská 5233/2, Ostrava-Svinov. Středisko je dobře dostupné, nedaleko tramvajových a autobusových zastávek Svinov, mosty. Akce se pořádá v rámci Dnů fajne rodiny, je otevřena i veřejnosti, je určena pro všechny bez lepku i s lepkem.
Vstupné je dobrovolné, pro členy KCO-MSK zdrama.
A co máme pro děti i dospělé připraveno?
Jako vždy různé soutěže, hry - do všech se mohou zapojit nejen děti. Pro členy KCO-MSK máme připraveny dárky od našich sponzorů.
Globus nám slíbil své výborné špekáčky na opékání - bude i táborák. Pokud má někdo kytaru, foukací harmoniku či jiný vhodný nástroj, budeme rádi, když ho donese, a můžeme si i zazpívat.
Budeme mít k dispozici travnatou plochu, vezměte si tedy s sebou případně piknikovou deku apod. K dispozici bude čaj, káva, voda z vodovodu - co si kdo připraví, to bude mít. Zbytek si doneste.
A hlavně nezapomeňte na dobrou náladu a chuť se pobavit. Můžete se klidně vrátit do svých dětských let (pokud tam zrovna nejste).
Moc se na všechny těšíme.
Výbor KCO-MSK