Celostátní setkání celiaků v Brně a bezlepkové odpoledne v hypermaketu Globus v Ostravě

11.05.2013 11:35

Dobrý den,
všechny členy a zájemce zveme na Celostátní setkání celiaků do Brna, které je plánováno na 18. 5. 2013. Program bude sestávat hlavně z prezentací firem, vyrábějících bezlepkové potraviny a ochutnávek těchto potravin.
Neoficiálně také můžeme vyzpovídat Ing. Dalibora Ježorka - předsedu Klubu celiakie Brno - a poptat se, jak brněnská organizace funguje. Akce by se měla zúčastnit také Ing. Helena Sasová - předsedkyně o. s. Celia - život bez lepku, která nám může poradit s podáváním projektů.
Odborné přednášky se tentokrát konat nebudou - připravují se až na podzim.
Zájemci se mohou dopravit sami nebo společně s námi. My pojedeme vlakem z nádraží Ostrava-Svinov v 6:47 hodin. Sraz bude tedy 6:30 h. Můžeme zvážit možnost zakoupení skupinové jízdenky (se slevou).
Akce trvá od 9 do 13 hodin, v úvahu přicházejí zpáteční spoje: 13:02 h, 14:02 h, 15:02 h atd.
V příloze posílám pozvánku s podrobnějším programem. Bližší informace na https://www.klubceliakie.cz/.

V úterý 21. 5. se uskuteční bezlepkové odpoledne v hypermaketu Globus v Ostravě. Máme domluvenou 5-timinutovou prezentaci našeho klubu.
Na akci je nutné předem se objednat. Bližší informace na https://www.globus.cz/cs/bezlepkove-odpoledne.html.

A ještě jedna informace: na našich webových stránkách jsme přidali záložku "bezlepkový inspektor" - tady můžete zveřejňovat své zážitky a zkušenosti z prodejen, restaurací apod. - nabídka, ochota upravit bezlepkové jídlo, informovanost personálu atd.

S pozdravem a přáním hezkého dne

ELiška Birková

--
Klub celiakie Ostrava, o.s.
https://celiatik.webnode.cz/