Do úterního vysílání televizního pořadu Dobré ráno byli pozvání zástupci našeho klubu KCO - MSK

01.10.2015 19:53

Dne 29. 9. 2015  proběhla na programu ČT 2 v pořadu Dobré ráno Beseda na téma: Život bez lepku. Na otázky o celiakii a alergii na lepek odpovídala přímo ve studiu i na chatu Mudr. Eva Kundrátová - odborný gastroenterolog. Členka našeho klubu slečna Kateřina Janáčková již od samého začátku pořadu připravovala ve studijní kuchyni výborné bezlepkové pochoutky. Vše hostům i moderátorům pořadu velmi chutnaly. Jejich recepty můžete najít na našich webových stránkách v rubrice " Recepty"  Dostali jsme také příležitost pozvat diváky ČT na naše 1. celostátní setkání celiaků v Ostravě, které se uskuteční již tuto sobotu 3.10.2015 od 9,00 hod. ve střední škole prof. Zdeňka Matějčka v Ostravě Porubě. Tímto Vás na tuto akci srdečně zveme.

Robert - KCO-MSK

 

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10435049455-dobre-rano/