První dojmy z návštěvy nové Zdravé výživy v Ostravě-M. Horách

23.03.2013 12:04

Dobrý den,

srdečně zdravím a posílám první dojmy z návštěvy nové Zdravé výživy v Ostravě-M. Horách 28. října 262. Tedy "nová" Zdravá výživa je otevřena již pátý měsíc, pomalu se ale už dostává do povědomí. Paní majitelka a zároveň tedy paní obsluhující je velice sympatická a příjemná paní, zabývající se mimo prodejem také nutričním poradenstvím. Prodejna je prostorná,  zboží je v dostatečně základním sortimentu, ale dle zájmu ráda sortiment rozšíří, objedná. Ve své prodejně bude pořádat i přednášky o výživě (vše viz letáček) Paní předem souhlasila s umístěním odkazu na její prodejnu na stránkách našeho klubu, ale přesto bych doporučovala, s tímto návrhem na umístění jejího odkazu ji oficiálně oslovit - i mailem  www.raciopotraviny.cz   ať se paní oficiáně vyjádří i Vám. Paní je vděčna za každou reklamu. Na oplátku by ona uvítala naše letáčky ( napadá mě teď i třeba plakát s naší reklamou - odkazem - logem? umístit u ní v prodejně)   s možností upozornit na náš klub, protože k ní chodí taky noví bezradní začínající celiaci.

Rovněž jsem se dozvěděla, že se nějaká mladá dvojce z Ostravy chystá  v létě  otevřít v centru restauraci mimo jiné i s BL jídly (viz druhý letáček)

Jinak se těším na recept na dalamánky od Matěje. Byly výborné.

Stáňa Zemlákov