• V prodlouženém víkendu náš klub společně s Bezlepkovou mamou oslavil své 10-té narozeniny. Na chatě U Jirky v Krkonoších se nás sešla stovka dospělých i dětí a kromě spousty zábavy jsme tady měli bezlepkové hody, které pro nás Jirka připravil. Domluvili jsme se, že takovou prima akci musíme zopakovat, takže se těšíme na další setkání za rok.
 • V rámci Mezinárodního dne celiakie jsme jsme se svými kolegy z Celiaklubu Pardubice a polskými přáteli od Bezglutenowe Mamy oslavili 10. leté výročí vzniku našich organizací na Chatě u Jirky. Byl to nádherný pobyt. Děkujeme zejména Jirkovi za obětovou práci. Společně se svým personálem všem účastníkům připravil bezlepkový ráj doslova v pohádkovém prostředí. Děkujeme v neposlední řadě také firmě Puravita z Ostravy za poskytnutí vzorků bezlepkových výrobků firem, které zastupují. Dále i firmě Racio a Kleis.
 • Spousta zážitků a spousta fotek z našeho narozeninového rodinného ozdravného pobytu v Krkonoších.
 • Nejen na chatě u Jirky nám bylo skvěle,ale i výlet na ,,Apaluchu" byl moc fajn.Určitě si to rádi zopakujeme.
 • Na našem rodinném bezlepkovém pobytu zbyl čas i na sportovní výkony. Společně jsme s našimi polskými kolegy zdolali Liščí horu v Krkonoších.Další skupina se vydala na výšlap k chatě Apalucha. Zcela jistě jste viděli film S Tebou mě baví svět.
 • O děti bylo postaráno opravdu skvěle. Vůbec se nenudily. Což oceníme hlavně my rodiče
 • Na našem rodinném ozdravném pobytu bez lepku v Krkonoších si užívaly zejména děti. Jirka pro ně připravil bohatý doprovodný program. Dnes počasí přeje, tak si děti užívají ježdění na koních i malování na obličej. Holky Denisa Vaňková a Zuzka Janstová moc děkuju...
 • Byl to úžasný gastro zážitek. Moc děkujeme a za rok se znovu těšíme.
 • Děkujeme, bylo to dokonalé a už se těšíme na opakování za rok! Ø Děkujeme Klub celiakie pro Ostravu a Moravskoslezský kraj, z.s. za pozvání na naprosto výjimečnou oslavu, konkrétně 10 let výročí vašeho klubu u jedinečného Jirky Chata u Jirky - bez lepku v Krkonoších, u kterého se dá pobyt označit bez přehánění jako ráj pro celiaky. Svíčková, smažák nebo kynuté borůvkové knedlíky, vše bez lepku? Pro Jirku žádný problém. Tak ještě jednou díky organizátorům za všechny zážitky a doufám, že se příště (možná velmi brzy!) na stejném místě setkáme i se členy Celiaklub Východní Čechy a jeho příznivci!
 • Dva patnáctikilové bezlepkové narozeninové dorty pro celkem 100 lidí dořešil sám předseda klubu Klub celiakie pro Ostravu a Moravskoslezský kraj, z.s. Robert Vaněk
  Bezglutenowa Mama
 • Konec. Více než 100 celiaků na jednom místě. Odjíždíme, ale příští rok jsme zpět na Mezinárodní den celiakií 2024 v Karkonoszych . Moderátor Chata u Jirky - bez lepku v Krkonoších nás 4 dny rozmazloval a strávili jsme krásné dny s přáteli z Klub celiakie pro Ostravu a Moravskoslezský kraj, z.s.
 • Svičková na smetaně s knedlíkem je v Česku kultovní jídlo, znáte? Právě jsem dostala recept na bezlepkové knedlíky, bez droždí, na prášku do pečiva, a až se vrátím z Mezinárodního dne celiakií v Karkonoších, otestuji a pustím do světa Recept mám od přátel na Chata u Jirky - bez lepku v Krkonoších a jídlo z fotky jsme měli včera k večeři na Klub celiakie pro Ostravu a Moravskoslezský kraj, z.s.