Milí členové a příznivci našeho klubu,

zveme Vás na 6. setkání celiaků pro Ostravu a Moravskoslezský kraj, které se koná dne 2.10.2021 od 9,00 - 13,00 hod. ve Středisku volného času v Ostravě - Zábřehu, ul. Gurťjevova 8. Pro Vás členy klubu bude akce zahájena od 8,30. Budete mít tak možnost přednostního nákupu a ochutnávky bezlepkových produktů od zúčastněných vystavovatelů. Součástí našeho setkání je již tradičně Bezlepkový jarmark, kde firmy z celé ČR budou nabízet své zboží za výstavní slevu a také Vám připraví spousty ochutnávek. Seznam firem, které se zúčastní si můžete prohlídnout na webových stránkách klubu, sociálních sítích a také zde na této subdoméně: A href="https://bezlepkovyjarmark.kco-msk.cz/

Níže uvedené firmy vám nabízejí možnost nákupu do tašky (po objednání předem):
Benkor
Jitulčiny dobroty: viz příloha

V rámci Bezlepkového jarmarku máme pro vás připraveno individuální poradenství a blok přednášek, které si pro vás připravili členové Výboru a nutriční terapeuti.

V letošním roce jsme pro Vaše děti připravili bohatý doprovodný program. Ve zvláštních prostorách budovy budou umístěny stánky pro různé dětské aktivity. Malování na obličej, vyřezávání a výroba zvířátek, lisování odznáčků a také virtuální realita v různých navolených prostředích. Budete si moci tak v klidu nakoupit, zatímco Vaše si děti se zabaví připraveným programem.

Občerstvit se budete moci v naší kavárně DaRa, která bude nabízet sladké zákusky ke kávě, čepované bezlepkové pivo Ferdinand a nealkoholické nápoje. Pro milovníky zlatavého moku budeme mít ještě další překvapení a to svrchně kvašené bezlepkové pivo "Letní ale" z Kyjovského pivovaru. Kavárna DaRa ho bude nabízet v plechovkách i láhvích. Pro členy našeho klubu nám firma Kleis, která zastupuje známého výrobce Schar připravila dárkové balíčky v reklamní tašce.

Vstup na akci je pro členy a jejich rodiny zcela zdarma, pro veřejnost je vstupné dobrovolné. Vstup do budovy Střediska volného času bude z jejího čela, kde bude umístěna prezence. Parkovacích míst je v okolí SVČ velmi málo a tak doporučujeme zaparkovat Vaše vozidla v areálu Sarezy (Aquapark blízko Bělského lesa viz mapka). Zde můžete parkovat zdarma. Z parkoviště až na místo to budete mít 6 minut velmi pomalé chůze.

Sledujte prosím aktuální covidová opatření.

Srdečně zve Výbor KCO-MSK